Ostoskori on tyhjä!
Tätä mieltä te - asiakkaamme - olette meistä. Kiitos jokaiselle arvion antaneelle!
Risuina mainittakoon luvattua pidempi toimitusaika mutta taaseen asiaa hyvitettiin ylimääräisellä tuotteella. Asiakaspalvelu oli hyvää ja terveellä sekä miellyttävällä tavalla maalaisjärkistä.
Tilasimme laitteen keskiviikkona ja laitoimme lisätietokohtaan viestin, että jos mahdollista saada toimitus vielä tällä viikolla niin olisi hieno juttu, sillä talvilomailimme ja pystyimme olemaan hyvin paikalla vastaanottamassa sitä. Myyjä soitti meille seuraavana päivänä ja kertoi, että laittaa laitteen tulemaan heti ja sen pitäisi saapua meille perjantaina. Tänään perjantaina 10 aikaan aamulla paketti toimitettiin ovelle. Todella hienoa palvelua liikkeeltä, pisteet siittä!
Nopea, asiantunteva ja mukava palvelu. viis/viis.
Ok
Fillari oli käyttökelvoton ja vaikka huoltomies kävi öljyämäsä jarrupalaa, ei asia korjaantunut. Tuote lopulta palautettiin Tunturille.
Vaikka tuote oli mitä oli, jäi kuntokaupasta erinomainen jälkimaku teidän aivan mahtavasta asiakaspalvelusta. Suuret kiitokset siitä!
Tosi hyvin
Ei muuta kuin plussaa kaikesta!
Nopea toimitus. Kaikki toimi, kuten pitääkin!